společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Elektronické klávesy pro hudebnici Kristýnku

Přispívali jste na

elektronické klávesy; dar zajišťuje Muziker.cz

Ing. Hana  Smejkalová
Patron příběhu

Ing. Hana Smejkalová

třídní učitelka

Komentář patrona

Kristýnka je moje žačka v základní škole. Má dva mladší sourozence a žije v harmonické, láskyplné, ale sociálně slabší rodině. Doma pomáhá v rámci svých možností s chodem domácnosti a s péčí o mladší sourozence. Kristýnka je všeobecně velmi nadané dítě. Navštěvuje čtyři obory na ZUŠ a ve škole má vynikající výsledky. Velké nadání má zejména v hudební oblasti, v čemž ji rodiče podporují. Aby mohla nadále rozvíjet svůj talent, potřebuje k tomu adekvátní hudební nástroj, který jí rodiče ve své finanční situaci nemohou dopřát.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,820 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Kristýnka by ráda pokračovala v tom, co ji ohromně baví

Osmiletá Kristýnka je hudebně nadaná dívka, která studuje na základní umělecké škole. Miluje hudbu a zpěv, v loňském roce pak podlehla hře na elektronické klávesy. Snaží se hrát všude, kde si jí k tomu naskytne příležitost. Doma sice jedny klávesy má, ale ty spíše než hudební nástroj připomínají dětskou hračku. V příštím roce však bude potřebovat pořádné klávesy, na kterých by mohla pravidelně trénovat.

Kristýnka bydlí se svými rodiči a dvěma sourozenci v rodinném domku, kde mají pronajaté první patro. Tatínek pracuje a maminka je v plném invalidním důchodu. Protože jsou odkázáni pouze na jeden příjem, dlouhodobě žijí v nepříznivé finanční situaci. Tatínek s maminkou dokáží poplatit vše potřebné, občas i na nějaký nadstandardní výdaj zbude, nové klávesy si ale dovolit nemohou. Protože se snaží Kristýnku všemožně podporovat a udělají pro ni všechno na světě, rozhodli se požádat o pomoc Patrona dětí. Pomůžeme Kristýnce společně?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Vaškovi na letní tábor
Zbývá 14 dní
Cílová částka 5,000 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Cyklovozík pro autistu Šimonka
Zbývá měsíc
Cílová částka 13,307 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Letní tábor pro Kubíka a Anetku
Zbývá 10 dní
Cílová částka 8,100 Kč
Podpořit příběh