Eliáškovi na bezpečný kočárek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní kočárek; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Jana Drážková
Patron příběhu

Jana Drážková

kontaktní pracovník SAS Korálek

Komentář patrona

Pracuji jako kontaktní pracovnice v SAS Korálek. Eliášek se sestrou Julinkou, bratrem Júlkem a maminkou Martinou jsou našimi klienty. Eliášek měl řadu problémů hned po narození - vrozená srdeční vada, později zjištěná nedoslýchavost, noční pláč bez zjevného důvodu. Rodiče mu věnují všechnu potřebnou péči a rádi by mu pořídili bezpečný kočárek. Na jeho koupi však nemají finanční prostředky.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,147 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Eliáškův příběh tak, jak ho pro něj napsal sám osud

Jsem maminkou tří úžasných dětí – desetileté Julinky, sedmiletého Júlečka a dvouletého Eliáška. Eliášek se potýká s mnoha zdravotními komplikacemi. Hodně ho trápí středně těžká vada sluchu, zlobí ho i nemocné srdíčko, ve kterém má 11 milimetrů velkou díru. Lékaři nám řekli, že až bude mít 4 roky, čeká ho operace. Tak se na to snažíme psychicky připravit. Čekáme také na odborné vyšetření, které by nám mělo potvrdit či vyvrátit, jestli je Eliášek autista. Většina lékařů se přiklání k názoru, že autismem opravdu trpí. Vůbec s námi totiž nekomunikuje, a i když nás s pomocí sluchadel slyší, nezajímáme ho, nijak na nás nereaguje.

Naše rodina se teď bohužel nachází v insolvenci. Už jsme ale zhruba v polovině a před sebou máme už jen dva a půl roku splácení. Důvodem, proč jsme se do této situace dostali, je to, že manžel přišel v tu nejméně vhodnou dobu o práci, takže jsme nebyli schopni splácet své dluhy. Díky insolvenci ale máme naději, že se jich jednou úplně zbavíme. Zatím se však musíme hodně otáčet, abychom finančně zvládli všechny výdaje na chod naší rodiny a náklady na Eliáškovu léčbu.

Rádi bychom Eliáškovi pořídili kvalitní sportovní kočárek, který by nám vydržel alespoň několik let, bohužel na něj však nemáme peníze. Eliášek je hodně zvídavý, má moc rád výlety, na které se však bez kočárku vydávat nemůžeme. Proto prosíme o pomoc a příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě