společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Elišce na letní tábor

Přispívali jste na

letní tábor

Alena  Zivčáková
Patron příběhu

Alena Zivčáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Eliščina maminka je moje bývalá spolužačka, známe se od dětství. Když měla Eliška 3 roky, odešel od ní její otec. Dnes se s ní nevídá, nijak se o ni nezajímá. Eliška tak vyrůstá jen se svojí maminkou. Má sice dvě babičky, ani jedna ale nejeví zájem se s vnučkou stýkat. Mamince a Elišce je naštěstí velkou oporou Eliščina už dospělá sestra, která vypomáhá, jak jen může. A byla to právě ona, kdo mamince poradil, aby požádala o pomoc Patrona dětí. Eliška by totiž ráda jela na letní tábor, v maminčiných finančních možnostech ale není jí tábor zaplatit. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Elišky, která vyrůstá jen se svou maminkou

Devítiletá Eliška je společenská, hodná a starostlivá slečna, která by nejraději pomohla každému, kdo se ocitne v nesnázích. Ve škole je šikovná, někdy se jí ale do učení moc nechce. Když se totiž zabere do své oblíbené činnosti, kterou je výroba slizu, nemá na nějaké domácí úkoly ani pomyšlení.

Eliška nedávno přišla domů s tím, že by ráda odjela na letní tábor. Věří tomu, že i tam se bude moci se svými kamarádkami výrobě slizu věnovat. Láká jí však také pobyt v přírodě, spousta her a samozřejmě stezka odvahy. Maminka by jí tábor ráda dopřála, protože se ale o svoji dcerku stará sama, nezbývají jí na tábor peníze. Proto se rozhodla požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Zbývá 11 dní
Kroužky pro šikovnou Anetku
520 Kč
Cílová částka 3,520 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Zbývá 17 dní
Volný čas
Zbývá 21 dní