Elišce na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Alena  Zivčáková
Patron příběhu

Alena Zivčáková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Eliščina maminka je moje bývalá spolužačka, známe se od dětství. Když měla Eliška 3 roky, odešel od ní její otec. Dnes se s ní nevídá, nijak se o ni nezajímá. Eliška tak vyrůstá jen se svojí maminkou. Má sice dvě babičky, ani jedna ale nejeví zájem se s vnučkou stýkat. Mamince a Elišce je naštěstí velkou oporou Eliščina už dospělá sestra, která vypomáhá, jak jen může. A byla to právě ona, kdo mamince poradil, aby požádala o pomoc Patrona dětí. Eliška by totiž ráda jela na letní tábor, v maminčiných finančních možnostech ale není jí tábor zaplatit. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Elišky, která vyrůstá jen se svou maminkou

Devítiletá Eliška je společenská, hodná a starostlivá slečna, která by nejraději pomohla každému, kdo se ocitne v nesnázích. Ve škole je šikovná, někdy se jí ale do učení moc nechce. Když se totiž zabere do své oblíbené činnosti, kterou je výroba slizu, nemá na nějaké domácí úkoly ani pomyšlení.

Eliška nedávno přišla domů s tím, že by ráda odjela na letní tábor. Věří tomu, že i tam se bude moci se svými kamarádkami výrobě slizu věnovat. Láká jí však také pobyt v přírodě, spousta her a samozřejmě stezka odvahy. Maminka by jí tábor ráda dopřála, protože se ale o svoji dcerku stará sama, nezbývají jí na tábor peníze. Proto se rozhodla požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě