Elišce na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Andrea  Hradilová
Patron příběhu

Andrea Hradilová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Elišku znám od jejích dvou let a pečlivě sleduji její životní cestu. Poznala jsem ji na dětském hřišti, kde jsem se spřátelila s její maminkou. Eliška dnes chodí do stejné třídy jako moje dcerka, tak se vídáme poměrně často. Každý rok jezdí na tábor, letos jí ho ale maminka nemůže dopřát. Proto se společně obracíme na Patrona dětí s žádostí o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Elišky

Jsem rozvedenou maminkou dvou dětí – dospělého syna, který studuje vysokou školu, a desetileté Elišky – a společně žijeme v malém bytě. Eliščin tatínek zemřel, když byla ještě malá, a s partnerem, se kterým jsem žila několik let, jsme se před třemi lety rozešli.

Eliška je citlivá holčička, která ráda zpívá, tančí a tráví čas se svými vrstevníky. Každé léto také jezdí na tábor, odkud se mi vždycky vrací nadšená. Byla bych moc ráda, kdybych jí tábor mohla dopřát i letos, bohužel na něj ale nemám peníze.

Pracuji na plný úvazek jako prodavačka a mé příjmy pokryjí výdaje za bydlení, energie, jídlo a základní potřeby k přežití. Na tábor už mi zkrátka nezbývá. Protože chci ale Elišce dopřát 14 dní ve společnosti jejích kamarádů, rozhodla jsem se obrátit na Patrona dětí a požádat o pomoc. Za každý příspěvek budu moc vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě