Elišce na školu bruslení a nové brusličky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu ledního a in-line bruslení, brusle na led, in-line brusle a chrániče.

Sportovní aktivitu zajišťuje Veřejná Sportovní Akademie z.s.

Obrázek daru
Bc. Dita  Kubisková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Dita Kubisková, DiS.

Vedoucí učitelka v mateřské škole

Komentář patrona

Eliška chodí do naší školky již třetím rokem, příští rok půjde do školy. Je to velmi šikovná holčička, usměvavá a kamarádská. Moc si přeji, aby měla příležitost naučit se nový sport, prožila nevšední zážitky a měla hezké vzpomínky na školku. Pomozte prosím zažít Elišce ten pocit, kdy jezdí po ledě jak baletka a u školky jak dračice.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,520 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Eliška mohla prohánět na bruslích se svými kamarády

Moje pětiletá dcera Eliška je šikovná holčička, která si velmi užívá čas strávený ve školce. Pořád se usmívá a je moc kamarádská. A ráda by se naučila bruslit. Na zaplacení školy bruslení a koupi nových bruslí nám ale nezbývají peníze.

Kromě Elišky mám ještě čtyři další děti, Martina (7), Radku (14), Tomáše (16) a Martu (17). Chci pro ně jen to nejlepší, bohužel se mi to příliš nedaří. Děti vychovávám sama, manžel je již 3 roky ve vězení. Od jeho uvěznění s ním nekomunikuji.

Teď bydlíme u mých rodičů v bytě 3+1, kde nás žije celkem 8. Každý měsíc přispíváme na nájem a jen stěží poplatíme vše, co potřebujeme. V současné době si hledám práci, při které bych zvládla obstarat své mladší děti. Starší děti pomáhají, jak mohou. Na oblečení, potřeby do školy a volnočasové aktivity si vydělávají samy. I když mám na zajištění základních potřeb pro rodinu velmi omezený rozpočet, nechci svým dětem jejich peníze z brigád brát.

Moc bych si přála, aby se Eliška mohla věnovat aktivitě, která ji bude bavit a kde se trošku vyřádí. Děti ze školky chodí každý rok v zimě na zimní stadion bruslit, na jaře pak nazují in – line brusle a prohánějí se před školkou. Eliška by byla šťastná, kdyby se k nim mohla připojit. Sama jí to bohužel dopřát nemůžu, proto jsem se obrátila na projekt PATRON s žádostí o podporu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě