Elišce na školu v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Andrea  Hradilová
Patron příběhu

Andrea Hradilová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Eliška je milá holčička, která se od narození potýká s nelehkými situacemi. Jako malá zažila smrt otce a nikdy nedůvěřovala novému partnerovi maminky. Ten už s nimi však nežije. Ani ve škole to ale nemá snadné. Eliška je totiž pomalejší a učivo jí jde hůře do hlavy, což ji někdy hodně trápí. V letošním školním roce by ráda odjela se spolužáky na školu v přírodě, jež vnese do Eliščina života nové zážitky, na které nikdy nezapomene. Protože si však maminka nemůže takový výdaj dovolit, prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,150 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky

Desetiletá Eliška je milé děvče, které má rádo společnost. Baví ji tancování, cvičení a zpívání a cítí se dobře mezi svými kamarády. Čas od času, když na ni přijde smutek, se však uzavírá sama do sebe. V minulosti se nám totiž děly ne moc hezké věci, a Eliška si na ně občas vzpomene.

Když byl Elišce rok a půl, zemřel její tatínek. Později jsem se znovu vdala, před čtyřmi lety ale přišel rozvod. Snažím se Elišce dopřát, co nejvíce mohu, bohužel však nemám peněz nazbyt. Kromě Elišky mám ještě staršího syna, který studuje na vysoké škole. Snažím se ho v rámci možností finančně podporovat, z jednoho platu to ale není snadné.

Jakmile uhradím náklady na bydlení, potraviny a Eliščin kroužek, moc peněz mi nezbyde. Proto bych vás chtěla poprosit o příspěvek na školu v přírodě, kam by Eliška ráda jela. Čas strávený se spolužáky jí pomůže vyskočit z každodenního stereotypu a také jí ukáže, jaké to je být bez maminky. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě