Elišce na volejbalové soustředění a letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor a volejbalové soustředění

Obrázek daru
Mgr. Alena  Ešlerová
Patron příběhu

Mgr. Alena Ešlerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Eliškou se znám díky její mamince, která je mojí dobrou kamarádkou. Všechny její dcerky jsou velmi dobře vychované, pracovité a mají spoustu zájmů. Elišku baví volejbal, čtení, věda, ale také ráda pečuje o domácího mazlíčka, pejska Montyho. Momentálně je v 9. ročníku základní školy a v září nastupuje na gymnázium. Studuje s výbornými výsledky. Eliška bydlí jen s maminkou a třemi sestrami. Rodiče jsou rozvedeni, děvčata se však s tatínkem pravidelně vídají. Maminka pracuje a snaží se dětem obstarat vše, co potřebují, je to pro ni ale těžké. Elišce by teď chtěla dopřát krásné prázdniny, strávené na letním táboře a volejbalovém soustředění, je to však pro ni finančně příliš nákladné. Přitom volejbalové soustředění je hodně důležité. Pod dohledem trenéra a ve společnosti svých spoluhráček se Eliška zdokonalí ve sportu, který miluje a který je pro ni vším. Letní tábor jí dá zase šanci trávit čas se svými kamarády, v přírodě.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh sportovně nadané Elišky

Moje druhorozená dcerka Eliška (15 let) je tichá a klidná dívka, kterou mají spolužáci a kamarádi rádi pro její přátelskou povahu. Má velké výtvarné nadání, ráda čte a jde jí i matematika. S velkým nadšením se zajímá o vědu, techniku a vůbec o všechny zajímavosti technického rázu. Je také hrdou paničkou jorkšíra Montyho, kterého zbožňuje. Eliščiným největším koníčkem je však volejbal. Od té doby, co ho začala hrát, je neskutečně šťastná.

Na konci letních prázdnin se koná volejbalové soustředění, na kterém Eliška samozřejmě nechce chybět. Zároveň si přeje strávit pár dní na letním táboře. Ráda bych jí soustředění i tábor dopřála, protože ale nemám peněz nazbyt, nemohu si takové výdaje dovolit, a proto vás moc prosím o pomoc.

Eliška má další 3 sestry, dvě mladší a jednu starší. Holky bydlí jenom se mnou, takže máme doma pořádný babinec. Jsem ráda, že mám velkou rodinu, finančně je to ale dost náročné. S bývalým manželem se jim však snažíme dopřát vše potřebné a někdy i něco navíc. Holky jsou skromné, odmalička je totiž vedu k tomu, že vždycky nebudou mít všechno, co chtějí. Nerada bych teď ale Elišku připravila o tábor a soustředění. Je to to jediné, co si doopravdy přeje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě