Elišce a Nikolce na taneční kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi jako sociální pracovnice. Holky žijí se svojí maminkou v pronajatém bytě 1+kk. Jejich otec je ve vězení a maminka chce, aby byl zcela zbaven rodičovské odpovědnosti. Své děti tak vychovává sama a snaží se vše finančně utáhnout. Před časem začala chodit na kurz Pracovníka v sociálních službách a snaží se, aby se měly s dcerami lépe. Holky velmi rády tancují a tak by byla maminka ráda, kdyby začaly docházet na kroužek tance. Na jeho úhradu jí ale nezbývají peníze, ušetřit také nemá z čeho. Proto se obrátila s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých dvou malých tanečnic

S Eliškou (5 let) a Nikolkou (3 roky) žijeme v pronajatém bytě 1+kk. Rády bychom se časem přestěhovaly do většího bytu, kde by holky měly svůj pokojíček, zatím to ale není v mých finančních možnostech. A tak všechny hospodaříme v jedné místnosti. Děvčatům to ještě nevadí, ale až povyrostou, budou chtít samostatný pokoj. Všechna holčičí tajemství si totiž před mamkou nebudou chtít říkat, to je jasné.

Jejich tatínek s námi nežije, dlouhodobě neposílá výživné a momentálně je ve vězení. Vůči Elišce byl dokonce zbaven rodičovské odpovědnosti. Snažím se tak všechno poplatit sama, ale někdy je to velmi těžké. Dělám však všechno pro to, aby se holky měly co nejlépe – např. chodím na různé rekvalifikační kurzy, abych časem vydělávala víc peněz.

Eliška i Nikolka moc rády tančí a já bych jim ráda dopřála možnost chodit do tanečního kroužku. Svůj čas by tam trávily činností, kterou mají nejraději, a zároveň by poznaly nové kamarády. Bohužel nemám z čeho na zaplacení kroužku našetřit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě