Ella se těší na školu v přírodě se spolužáky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Oksana Muzyka
Patron příběhu

Oksana Muzyka

Pracovnice ve školství

Zobrazit komentář Patrona

Еlla je 10letá dívka, které pomáhám jako školní psycholožka. Dívka žije od začátku války v ČR a zároveň její matka opustila rodinu. O 4 děti se tedy stará sám tatínek, který se velmi snaží, aby děti navštěvovaly různé kroužky, účastnily se různých soutěží a jezdily na školy v přírodě. Otcův příjem však bohužel není tak velký, aby všem dětem mohl zaplatit školu v přírodě. Proto se obrací s žádostí o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Ella se minulý rok nemohla školy v přírodě zúčastnit, letos by však ráda jela a užila si nezapomenutelné chvíle se třídou

Jsem rozvedený a starám se sám o 4 dcery. V poslední době se náklady na život zvyšují, ale finanční příjem bohužel ne. Můj příjem tvoří 35 000 Kč z pronájmu, cca 20 000 Kč dostávám z podnikání, jelikož jsem OSVČ a 7 000 Kč je výživné. Hradím však hypotéku, úvěr, školu a soukromou školku, jídlo, kroužky... Rád bych dceři Elle zaplatil školu v přírodě, ale bohužel na to nemám dostatek financí, z tohoto důvodu jsem se rozhodl požádat vás o pomoc.

Ella je milá dívka, která miluje zvířata. Minulý rok se školy v přírodě nemohla zúčastnit a letos už by se svou třídou ráda jela. V rámci pobytu si užije čerstvý vzduch, prohloubí vztahy se spolužáky a zažije nezapomenutelné chvíle. Předem děkujeme všem dárcům.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě