Elle na kroužek plošné tvorby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek plošné tvorby v ZUŠ

Obrázek daru
Miroslav  Beneš
Patron příběhu

Miroslav Beneš

rodinný přítel

Komentář patrona

S Ellinky maminkou se přátelíme a pravidelně se vídáme i s našimi dětmi. Myslím, že máme pěkný vztah. Maminka také pracuje u našich hendikepovaných dvojčat, stará se o ně několik dní v týdnu. Finanční situace rodiny není veselá, a proto budu rád nápomocný jako jejich patron. Ella i její mladší sestřička jsou opravdu šikovné, a to ve všech směrech. Ella si již vybrala to, co jí je nejmilejší, a tím je dramatický obor a výtvarka. Proto touto cestou prosím o příspěvek na její mimoškolní vzdělávání.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Elle a její mamince v obtížné životní situaci

Obracím se na Vás s prosbou o finanční pomoc při úhradě kroužku plošné tvorby v ZUŠ pro svoji dcerku Ellu, šikovnou a cílevědomou žákyni 6. třídy.

Ella je zodpovědná, empatická, velmi přátelská a kreativní dívka na pokraji puberty. Má už jasnou představu o tom, čemu by se v budoucnu chtěla věnovat a jde si za tím. Nejvíce se zajímá o výtvarnou oblast a ráda by se věnovala animaci a animované tvorbě. Dokonce se už na tvorbě jednoho animovaného filmu podílela. Proto bych byla moc vděčná, kdyby svůj talent mohla rozvíjet právě na kroužku plošné tvorby.

Já jí bohužel tuto volnočasovou aktivitu zaplatit nemohu. Jsem totiž matka samoživitelka se zdravotním omezením. I když mám 3 zaměstnání (na hlavní úvazek pracuji jako recepční v hotelu, dále jako osobní asistent u hendikepovaných dětí a vyučující angličtiny v MŠ), nemohu svých dvěma dcerkám dopřát vše, co si přejí.

Moje holčičky mají spoustu zájmů jak ve výtvarném, tak i tanečním, hudebním a dramatickém oboru. Dělají mi jenom radost a já se snažím je podporovat ve všem, co dělají a co je baví. Kvůli našemu omezenému rozpočtu však už musely několik kroužků opustit. Jako matku mě to hodně trápí. Je hrozné, když jim kvůli penězům nemohu pořídit a zařídit vše, co si přejí a co potřebují. Moc bych si teď přála, aby zažívaly méně starostí a více radostí.

P. S. Jméno dítěte bylo v příběhu změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě