Emičce na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce

Obrázek daru
Bc. Šárka  Zelenková, DiS.
Patron příběhu

Bc. Šárka Zelenková, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Maminku samoživitelku se čtyřmi dětmi znám ze své praxe v sociálních službách. Maminka se na nás často obrací při řešení finančních problémů.

Rodina bydlí v podnájmu a po zaplacení nezbytných nákladů jim zbývá životní minimum. Děti navštěvují mateřskou školku, což představuje pro rozpočet další nemalý výdaj. Momentálně nezbývají finance na úhradu obědů pro dceru Emu. Rodina zoufale potřebuje finanční pomoc.

Pro plachou uzavřenou Emičku je moc důležité, aby mohla dále docházet do školky. Její maminka to bez pomoci těžko zvládne, proto prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,489 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby se Emička mohla na svět přes své brýličky veseleji

Emičce je pět let. Žije jen s maminkou a dalšími třemi sourozenci. Maminka je na mateřské dovolené a je na všechno sama.

Emička je hodně uzavřená a tichá, občas mívá strach z cizích lidí. Moc ráda maluje a největší radost mívá, když paní učitelka ve školce vystaví její obrázek na nástěnku. Těší se, až ho tam mamka odpoledne uvidí. Ve školce je ráda, i když to někdy vypadá, že nechce s nikým mluvit. Nosí silné brýle a to víte, s nimi je mezi dětmi a při pobíhání na zahradě spousta trampot. Maminka má radost, když vidí Emičku mezi dětmi spokojenou. Ema udělala postupně velký pokrok, zapojuje se do her a dětí se už tolik nestraní. Jenže maminka má teď málo peněz a nemůže Emičce zaplatit obědy ve školce.

Pomůžeme společně s Patronem dětí zaplatit Emiččiny obědy, aby nevypadla z dětského kolektivu?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě