Emilce na vysněný taneční kroužek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek latinskoamerického tance; Taneční studio Palmovka

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Emilkou se známe z Daveláčku, kde se snažíme rodině dlouhodobě pomáhat.

Emilka je milá, často do sebe uzavřená holčička, která si nese břímě rozchodu rodičů. Tato skutečnost ji před lety velice negativně zasáhla. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je jejich hlavním problémem nedostatek peněz. Maminka se snaží, aby Emilka ani její sestřička nepociťovaly, že by se jejich rodina nějak lišila od jiných. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka.

Emilka je velice tanečně nadaná. Jsem si jistá, že účast ve vysněné taneční skupině pomůže nejen Emilce, ale i vztahu mezi Emilkou a maminkou. Emilka potřebuje někde "vyskákat" všechnu energii. Tanec je skvělou volbou.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své Emilce

Moje devítiletá dcera Emilka je velice milá a hodná holčička. Vychovávám sama dvě dcery, jejich tatínek od nás před lety odešel. Obě holčiny jsou živé, hravé, zajímá je vše nové a neprozkoumané. Emilka nemá moc kamarádek, ale v kolektivu se cítí dobře, jen je trochu stydlivá. Co ale opravdu miluje a při čem zapomene i na svou stydlivost je tanec.

V loňském roce začala Emilka chodit na latinskoamerické tance a je nadšená. Na konkurzu ji vybrali do taneční skupiny Just Dance. Trápí mě, když jí mám vysvětlit, že si nemůžu dovolit zaplatit kurzovné. Vidím, jak jí to jde, jak je šťastná a jak tam nabírá sebedůvěru.

Starat se sama o dvě děti není snadné. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí jako jsou hypotéky, půjčky, energie a jídlo. Vlastně si nic víc nemohu dovolit. Proto jsem se rozhodla požádat Patrona dětí o pomoc se zaplacením Emilčina vysněného kroužku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě