

Se Sofinkou a její rodinou se setkávám již 3. rokem na pravidelných konzultacích u nich doma. Sofinka s maminkou využívají služeb rané péče, kde pracuji jako poradkyně. Maminka se velmi snaží poskytnout Sofince kvalitní terapie, které ji posouvají vpřed. Vnímá důležitost péče v raném dětství a snaží se dívku co nejvíce podpořit v jejím vývoji. Nejvíce využívají ergoterapii, která Sofince pomáhá v rozvoji jemné motoriky a dovedností potřebných pro sebeobsluhu i další růst. Velmi bychom ocenili podporu při úhradě ročního cyklu ergoterapie, která má pro Sofču velký význam. Děkujeme.
Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 24100 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!
Na ergoterapiích Sofinka pracuje na rozvoji jemné i hrubé motoriky, což jí pomůže při psaní nebo v tom, aby se zvládla sama najíst
Naše dcera Sofinka má Downův syndrom. Ergoterapie, na které pravidelně dochází, jí velmi pomáhají při rozvoji jemné a hrubé motoriky. Rádi bychom vás požádali o pomoc, aby Sofinka mohla pokračovat v ergoterapii. Vaše podpora by pro nás znamenala další posun v Sofinky vývoji.
Sofinka miluje hudbu, plavání, tanec, koníky a pejsky. Narodila se s Downovým syndromem a už od prvních chvil čelí mnoha výzvám. Lékaři nám po jejím narození sdělili, že má komplexnější formu této genetické odchylky. Už v útlém věku se u ní projevila svalová hypotonie, což vyžaduje intenzivní rehabilitační péči a pravidelné cvičení. Od jejích 4 měsíců navštěvujeme různé odborníky, kteří dceři pomáhají v rozvoji. Nejvíce se věnujeme ergoterapii, která je obzvláště důležitá pro rozvoj jemné a hrubé motoriky.
Sofince dar pomůže při psaní, držení příboru a v tom, aby se dokázala sama najíst. Srdečně děkujeme.