Erikovi na obědy ve škole

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školní jídelně na školní rok 2018/2019

Obrázek daru
Eva Pavlová
Patron příběhu

Eva Pavlová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Erika znám ze svého zaměstnání. Pracuji jako sociální pracovnice v rámci OSPOD. Maminka se o svých 5 dětí stará sama, rodina je dlouhodobě na dávkách hmotné nouze. Školní obědy jsou pro Erika důležité v tom, že bude mít pravidelně teplé jídlo a zároveň se integruje mezi spolužáky a vrstevníky.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,952 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby měl Erik, který je pro svoji mamku velkou oporou, pořádné polední jídlo

Erik je patnáctiletý rozumný kluk, který mi hodně pomáhá v obtížné životní situaci. Jsem samoživitelkou s pěti dětmi, takže se mám co otáčet. Erik je ale šikovný a vždy, když je třeba, přiloží ruku k dílu. Neváhá přebalit svoji malou sestřičku a jít s ní v kočárku na procházku, nebo dělat s mladším bráškou úkoly. Je mojí velkou oporou.

Erik je také šikovný student, domů nosí hezké známky. Kvůli naší finanční situaci však nemůže jezdit na všechny výlety a akce pořádané školou. Na lyžařském výcviku také nebyl. Protože je to ale citlivý a vnímavý mladý muž, chápe, jaká je naše situace, a snaží se mi všechno co nejvíce usnadnit.

Byla bych ráda, kdyby mohl ve škole chodit na obědy. Bohužel mi na to ale nezbývají peníze. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí. Chtěla bych, aby měl pravidelně jedno teplé jídlo, u kterého si bude moci povídat se svými spolužáky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě