Esterce na plenky a hygienické potřeby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Bc. Klára  Pazderová
Patron příběhu

Bc. Klára Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Esterku a její maminku znám necelý rok. Jezdím za nimi jako pracovnice sociálně aktivizační služby. Esterčina maminka je velmi obětavá a své dcerce se snaží dát jen to nejlepší. Ne vždy je to ale možné. Nedávno bohužel přišla o brigádu, což je v rodinném rozpočtu znát. Snaží se však rychle najít novou. Maminka má rodinu, která jí je velkou oporou, finančně jí ale podpořit nemohou. Pojďme proto mamince pomoci přečkat těžké období a přispějme jí na plenky a hygienické potřeby pro její Esterku.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,132 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své malé Esterky

Dvouletá Esterka je veselá holčička, kterou jsem si před rokem osvojila. Esterka byla a stále je moc hodná a já se tehdy těšila, jak společně půjdeme životem. Bohužel jsem ale netušila, jak těžké to nakonec bude.

Krátce po osvojení Esterky jsem přišla o byt. Nastěhovala jsem se do jiného bytu, který si můžu finančně dovolit, ten je však nezkolaudovaný, čímž přicházím o příspěvek na bydlení. Na jaře jsem si ještě přivydělávala na brigádě, o tu jsem ale na začátku léta přišla. Dříve mi moje rodina občas Esterku pohlídala, teď už ale hlídat nemohou. Tím se mi hledání nové brigády dost komplikuje.

Momentálně se snažím najít si nový přivýdělek i bydlení, zatím se to však nedaří. Mám totiž problém s úhradou i tak běžných věcí, jako jsou plenky a hygienické potřeby pro Esterku. A protože o svojí holčičku nechci přijít, moc vás prosím o pomoc. Váš finanční dar mi pomůže překlenout těžké období a pak už bude jenom líp.

P. S. Jméno mé holčičky v příběhu není skutečné, náš příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě