Esterka je devítiletá slečna, která má ráda zvířata, miluje kreslení, tanec a jízdu na kolečkových i zimních bruslích. Také ráda plave a ve škole navštěvuje výtvarný kroužek. Miluje čtení knih o zvířatech a často je i kreslí.
Esterka by si přála chodit o letních prázdninách na příměstský tábor, kde by mohla být mezi vrstevníky a prožít krásná letní dobrodružství. Bohužel její rodina nemá dostatek financí, aby jí tento zážitek mohla dopřát. Proto touto cestou žádáme o podporu.
Společně jsme vybrali
celou částku
4,500
Kč
Děkujeme všem!
Příměstský tábor dá Esterce šanci najít kamarády a mít spoustu nových zážitků
Jsem samoživitelka a vychovávám dvě děti ve věku 9 a 3 let. Jsem ještě na mateřské dovolené. S dětmi bydlíme v pronajatém bytě, kde hradíme vysoké náklady na energie a splácím i nedoplatek z loňského vyúčtování. Esterka je prvorozená a s její výchovou mi velmi pomáhá babička, která jí hradí většinu nákladů spojených s jejími zájmy – například výtvarný kroužek nebo nákup bruslí.
Kvůli finanční situaci moc na výlety nejezdíme a ráda bych Esterce dopřála možnost prožít léto jinak. Přála by si jet na příměstský tábor, kde by mohla trávit čas se svými vrstevníky, navazovat nová přátelství a zažít krásná dobrodružství.
Esterka je živá a tvořivá holčička. Miluje zvířata, kreslení, tanec, jízdu na kolečkových i zimních bruslích a také plavání. Letní příměstský tábor by pro ni byl moc užitečný - potřebovala by si najít nové kamarádky a zažít dobrodružství. Proto prosím o pomoc.

