Filípkovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Mgr. Marie  Mikešová
Patron příběhu

Mgr. Marie Mikešová

učitelka

Komentář patrona

Filípka znám ze školy, kde ho už druhým rokem učím. Je to velmi milý a snaživý žáček, který by se v létě rád zúčastnil letního tábora. Protože je však jeho rodina sociálně slabá a potýká se s finanční tísní, nemůže mu tábor dopřát. Vím, že to Filípka trápí, proto jsem se rozhodla mu pomoci prostřednictvím Patrona dětí. Filípek ještě nikdy nikde nebyl, 14 dní strávených na táboře tak pro něj bude velkým dobrodružstvím.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého Filípka

Filípek je můj šikovný kluk, který chodí do 4. třídy. Je snaživý, do školy se poctivě připravuje, a když ho paní učitelka za něco pochválí, má z toho obrovskou radost. Někdy ale přijde domů smutný. Finančně na tom totiž nejsem dobře a stává se, že mu čas od času něco nemohu dopřát. Filípek si teď například přeje jet na letní tábor, kam míří spousta jeho kamarádů. Ví, že výdaj v podobě tábora není v mých finančních možnostech, a je z toho nešťastný. A protože mi trhá srdce ho takhle vidět, rozhodla jsem se požádat o pomoc.

Kromě Filípka mám ještě malou dcerku Vanesku, se kterou jsem na mateřské dovolené. Filípek se jí jako starší bráška úžasně věnuje, večer jí čte pohádky. Možná ji jednou přivede i ke sportu – sám totiž hraje florbal a miluje vybíjenou. Je to také vášnivý chodec, takže společně vyrážíme na dlouhé procházky. Je to prostě úžasný kluk a já chci pro něj jen to nejlepší. Momentálně však není v mé moci mu vše potřebné pořídit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě