Filípkovi na školní potřeby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky (batoh, penál, pastelky, balíček výtvarných potřeb), láhev na pití a svačinový box; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Mgr. Marie  Mikešová
Patron příběhu

Mgr. Marie Mikešová

učitelka

Komentář patrona

Filípka znám ze školy, kde ho už druhým rokem učím. Je to velmi milý a snaživý žáček, bohužel mu často chybí různé pomůcky jako např. pero, lepidlo, pastelky apod. Protože se rodina potýká s finanční tísní, nemůže Filípkovi potřebné školní pomůcky pořídit. Vím, že to Filípka trápí, proto bych mu ráda touto cestou pomohla. Moc bych mu přála, aby se sbírka s úspěchem završila. Filípek by byl ohromně šťastný.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,265 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh pilného žáčka Filípka

Filípek je můj šikovný kluk, který chodí do 4. třídy. Je snaživý, do školy se poctivě připravuje, a když ho paní učitelka za něco pochválí, má z toho obrovskou radost. Někdy ale přijde domů smutný. Naše rodina na tom finančně není dobře a stává se, že Filípkovi nemohu pořídit potřebné školní pomůcky. To mu brání zapojit se do některých činností, zejména ve výtvarné výchově, z čehož je nešťastný. A protože mi trhá srdce ho takhle vidět, rozhodla jsem se požádat o pomoc právě s nákupem některých školních pomůcek.

Kromě Filípka mám ještě malou dcerku Vanesku, se kterou jsem na mateřské dovolené. Filípek se jí jako starší bráška úžasně věnuje, večer jí čte pohádky. Možná ji jednou přivede i ke sportu – sám totiž hraje florbal a miluje vybíjenou. Je to také vášnivý chodec, takže společně vyrážíme na dlouhé procházky. Je to prostě úžasný kluk a já chci pro něj jen to nejlepší. Momentálně však není v mé moci mu vše potřebné pořídit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě