Filípkovi na týden strávený na táboře

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Bc. Lenka Hurtová
Patron příběhu

Bc. Lenka Hurtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Filipem jsem se seznámila při návštěvě v domácnosti jeho maminky, která využívá naši sociálně aktivizační službu. Společně se snažíme řešit potíže týkající se hospodaření s penězi. Filip žije s maminkou a svými sourozenci v malém bytě, maminka ale chce do budoucna bytovou situaci změnit. Finančně na tom však není dobře, takže si nemůže dovolit financovat jakékoli volnočasové aktivity dětí. Přesto by byla ráda, kdyby si Filípek alespoň z letních prázdnin odnesl hezké zážitky. Rozhodla se tak požádat Patrona dětí o pomoc s úhradou letního tábora. Filip se na tábor moc těší, chce si najít nové kamarády a zažít velké dobrodružství. Těší se ale také na hraní fotbalu, soutěže, koupání a chce si rovněž vyzkoušet, jaké to je spát poprvé mimo domov. Pojďme mu společně jeho sen splnit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,099 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého Filípka

Jedenáctiletý Filípek chodí do 3. třídy. Je to kamarádský kluk, protože se ale trošku stydí, nemá moc přátel. Nedávno mi však oznámil, že přišel na způsob, jak si najít nové kamarády – pojede na letní tábor. Hned jsem mu odpověděla, že je to výborný nápad a že udělám všechno pro to, aby na tábor mohl jet. A proto se teď obracím s žádostí o pomoc na vás.

S Filípkem a jeho dvěma sourozenci momentálně bydlíme v malém bytě u nejstarší dcery a jejího malého synka. Snažím se nám najít nové bydlení, zatím se to však nedaří. Ušetřit na kauci na byt je pro mě zatím nereálné. Otec mých dětí už navíc 4 roky neplatí výživné, což je v rodinném rozpočtu dost znát. Já sice chodím na různé brigády, na žádné nadstandardní výdaje v podobě letních táborů mi ale peníze nezbývají.

Filípek se na tábor moc těší a já se děsím dne, kdy mu budu muset říct, že nikam nepojede. Těší se totiž nejen na nové kamarády a spoustu dobrodružství, ale také na čas, který stráví poprvé mimo domov. A protože nechci být poslem špatných zpráv, které Filípkovi zlomí srdce, prosím vás o pomoc s úhradou tohoto tábora. Moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě