Filipovi na tréninky kickboxu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tréninky kickboxu; službu zajistí Atom Gym

Obrázek daru
Josef  Štýs
Patron příběhu

Josef Štýs

rodinný přítel

Komentář patrona

Filipa znám jako rodinný přítel a trenér fotbalu z místa bydliště. Moc se mi líbí s jakou vervou se vrhl do sportu, který se pro něj stal hodně důležitý. Nedávná nemoc ho na čas vyřadila z tréninků, je ale plně odhodlaný zapracovat na své fyzičce a vrátit se k aktivnímu sportování. Hodně důležité jsou i jeho sociální vazby, které si v klubu vybudoval. Finanční situace jeho rodičů bohužel neumožňuje zaplatit Filipovi tréninky, napadlo mě tedy zkusit požádat o pomoc prostřednictvím Patrona dětí. Filip si to zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,680 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Filip vypráví, jak by rád znovu začal sportovat

Jmenuji se Filip, je mi 17 let. Žiji s mamkou na vesnici. Do 16 let jsem nesportoval, jen jsem seděl u počítače a hrál hry. Dnes je mi líto, že jsem promarnil spoustu času, kdy jsem mohl sportovat a být v partě kamarádů – sportovců.

V 16 letech jsem začal chodit na střední učiliště elektrotechnické a tam jsem potkal Martina, který mě přivedl do tělocvičny bojových sportů Atom gym. Začal jsem se věnovat kickboxu. Strašně mě to chytlo, a navíc jsem tu našel prima kamarády.

V únoru jsem onemocněl streptokokovou infekcí, půl roku jsem užíval antibiotika a vypadl tím z tréninku. Rád bych se zase ke sportování vrátil, nabral zpátky svoji fyzičku a byl v kickboxu úspěšný.

Finanční situace naší rodiny je ale složitá. Mamka je v invalidním důchodu, trpí schizoafektivní poruchou, a taťka přišel, ne vlastní vinou, o nohu při dopravní nehodě, takže je také invalida. Ze dvou invalidních důchodů se rodičům jen tak tak daří zaplatit běžné výdaje a na můj trénink teď peníze nezbývají.

Moc si přeji vrátit se ke kickboxu a být zpátky v partě kamarádů. Budu moc šťastný a vděčný, když mi s mým snem pomůžete.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě