Fotbalové soustředění pro Matěje

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Obrázek daru
Pavel  Dostál
Patron příběhu

Pavel Dostál

trenér fotbalu

Komentář patrona

Matěj je šikovný chlapec, který hraje v našem fotbalovém týmu. Jsem jeho trenérem a upřímně mohu říci, že je to hodný, tichý a pracovitý kluk, který pravidelně a poctivě trénuje a účastní se našich fotbalových utkání. Mezi svými spoluhráči je oblíbený, což jde ruku v ruce s tím, že je pro ně jako brankář opravdu důležitý. Náš tým se bude v srpnu připravovat před následující sezónou na fotbalovém soustředění. Protože si však Matějova maminka nemůže dovolit soustředění financovat, rozhodl jsem se stát patronem Matějova příběhu a pokusit se získat potřebné finance prostřednictvím Patrona dětí. Matěj je opravdu úžasný kluk a pomoc si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Matěje, jehož maminka samoživitelka nemá peníze na úhradu fotbalového soustředění

Jedenáctiletý Matěj je šikovný kluk, pro kterého je jednou z nejdůležitějších věcí na světě fotbal. Hraje na postu brankáře a třikrát byl dokonce vyhlášený jako nejlepší brankář. Maminka je na něj ohromně pyšná. Jeho tým se zanedlouho chystá na letní soustředění, kam se Matěj strašně moc těší. Maminka, která se nachází v hmotné nouzi, si ale nemůže dovolit soustředění zaplatit, takže hrozí, že se Matěj ke svým spoluhráčům nepřipojí.

Matěj bydlí s maminkou a bráškou dvojčetem v pronajatém bytě v paneláku. Jejich otec se o ně nezajímá a výživné na kluky neposílá. Mamince se sice daří uhradit to nejzákladnější, na volnočasové aktivity svých dětí už ale nemá peníze.

Matěj ví, že to maminka nemá zrovna snadné, a tak se jí snaží dělat samou radost. Doma pomáhá, ze školy nosí výborné známky, je hodný a starostlivý. A protože si zaslouží za všechnu svoji snahu a píli na soustředění odjet, rozhodla se maminka požádat o pomoc Patrona dětí. Pojďme společně malého fotbalistu podpořit a dopřát mu čas strávený sportem, který má za všeho nejraději.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě