Fotbalové soustředění pro Mirka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Obrázek daru
Bc. Veronika  Tichá
Patron příběhu

Bc. Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Mirka znám již dlouho. Jeho rodina totiž spolupracuje s naší organizací Služba pro rodinu a dítě. Mirek žije v úplné rodině se čtyřmi sourozenci. Rodiče chodí do práce, po zaplacení nájemného a všech dalších poplatků jim však nezbývají peníze na financování volnočasových aktivit dětí. Mirek navštěvuje kroužek fotbalu, kde nemusí hradit členský příspěvek. Dříve měl problémy s chováním, ty ale v momentě, kdy začal hrát fotbal, zmizely. Jeho fotbalový klub se v létě chystá na soustředění do Maďarska, rodiče však nemají dost peněz na jeho úhradu. Mirek si však podle mého názoru zaslouží na soustředění odjet, proto se na vás obracím s žádostí o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh talentovaného fotbalisty Mirka

Dvanáctiletý Mirek je učenlivý a hodný kluk, na kterého je spoleh. Má velké sportovní nadání, jeho srdce ho však nejvíce táhne k fotbalu. Pravidelně proto dochází na tréninky do fotbalového klubu FK GALAXIE, kde je moc rád. Jeho tým se v letošním roce chystá na soustředění do Maďarska a Mirek by samozřejmě rád jel. Obtížná finanční situace rodičů mu to ale neumožňuje.

Mirek má 4 sourozence a společně s rodiči bydlí v sociálním bytě. Maminka i tatínek pracují, splácí však dluhy z minulosti, a tak jim po strhnutí splátky a úhradě nákladů na bydlení, potraviny, školu a školku moc peněz nezůstane. Protože ale vidí, jak šťastný je Mirek na hřišti, rozhodli se požádat o pomoc s financováním fotbalového soustředění Patrona dětí.

Mirek se ve fotbalu opravdu našel a byla by velká škoda, kdyby o důležité soustředění přišel.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě