společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Fotbalové soustředění pro Mirka

Přispívali jste na

fotbalové soustředění

Veronika  Tichá
Patron příběhu

Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Mirka znám již dlouho. Jeho rodina totiž spolupracuje s naší organizací Služba pro rodinu a dítě. Mirek žije v úplné rodině se čtyřmi sourozenci. Rodiče chodí do práce, po zaplacení nájemného a všech dalších poplatků jim však nezbývají peníze na financování volnočasových aktivit dětí. Mirek navštěvuje kroužek fotbalu, kde nemusí hradit členský příspěvek. Dříve měl problémy s chováním, ty ale v momentě, kdy začal hrát fotbal, zmizely. Jeho fotbalový klub se v létě chystá na soustředění do Maďarska, rodiče však nemají dost peněz na jeho úhradu. Mirek si však podle mého názoru zaslouží na soustředění odjet, proto se na vás obracím s žádostí o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh talentovaného fotbalisty Mirka

Dvanáctiletý Mirek je učenlivý a hodný kluk, na kterého je spoleh. Má velké sportovní nadání, jeho srdce ho však nejvíce táhne k fotbalu. Pravidelně proto dochází na tréninky do fotbalového klubu FK GALAXIE, kde je moc rád. Jeho tým se v letošním roce chystá na soustředění do Maďarska a Mirek by samozřejmě rád jel. Obtížná finanční situace rodičů mu to ale neumožňuje.

Mirek má 4 sourozence a společně s rodiči bydlí v sociálním bytě. Maminka i tatínek pracují, splácí však dluhy z minulosti, a tak jim po strhnutí splátky a úhradě nákladů na bydlení, potraviny, školu a školku moc peněz nezůstane. Protože ale vidí, jak šťastný je Mirek na hřišti, rozhodli se požádat o pomoc s financováním fotbalového soustředění Patrona dětí.

Mirek se ve fotbalu opravdu našel a byla by velká škoda, kdyby o důležité soustředění přišel.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě