Fotbalový kroužek pro sportovce Milana

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalové tréninky na deset měsíců

Obrázek daru
Marta Doležalová
Patron příběhu

Marta Doležalová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice už přes dva roky. O Milana se jeho matka přestala zajímat, vyrůstá proto s babičkou, která se sama stará o čtyři své vlastní děti. Jsou v náročné situaci, ale babička dělá, co může, aby dětem i vnukovi dopřála to nejlepší. Bohužel si nemůže dovolit žádné mimořádné výdaje, mezi které patří Milanův fotbalový kroužek, do kterého chodí moc rád. Ráda bych jim takto pomohla získat peníze na tréninky. Hodně jsme toho spolu prožili a myslím, že si pomoc opravdu zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh svého vnuka Milana, který to nemá v životě snadné

Můj devítiletý vnuk Milan je od narození bez matky, vůbec o něj nejeví zájem a nemají spolu žádný kontakt. Třebaže jsem sama a mám čtyři své vlastní děti, vzala jsem si Milana do péče. Dělám pro něj, co je v mých silách a snažím se mu všechno vynahradit, i když peněz opravdu nemáme jako rodina nazbyt.

Milan začal chodit do fotbalového kroužku, který ho baví. Má tam přátele a trenéři si ho moc chválí. Mám z něj radost, že sportuje, a že zažívá úspěchy. Na fotbale se odreaguje po dlouhém dni ve škole, která je pro něj hodně náročná. Bohužel máme sotva dost peněz na běžné potřeby, natož na nějaké volnočasové aktivity.

Vidím ale, jak fotbal Milanovi prospívá a chtěla bych mu dopřát život plný zážitků, takový, jaký mají jeho vrstevníci. Obracím se proto s prosbou o pomoc na Patrona dětí a doufám, že díky Vaší pomoci bude moci Milan ve fotbalových tréninzích pokračovat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě