Fotbalový kroužek pro Tea a Sama

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalový kroužek na celý rok; dar zajišťuje Fotbalová akademie

Obrázek daru
Mgr. Iveta  Švecová
Patron příběhu

Mgr. Iveta Švecová

sociální pracovník, terapeut

Komentář patrona

Maminka dvojčátek je naše klientka a navštěvuje naši organizaci. Společně se nám už podařilo sehnat klukům dobrovolníky na doučování a zajistit pro ně program Pět P na trávení volného času. Chlapci byli s dobrovolníky také na různých víkendových pobytech. Dvojčata žijí sama s maminkou, otec se o ně od jejich narození nezajímá. Maminka má bohužel po autonehodě zdravotní potíže, psychicky jí z toho také není dobře. Kluci se o mamku bojí, nechtějí ji zatěžovat tím, že by si na něco stěžovali. Možnost trávit svůj volný čas na fotbalových trénincích by pro ně byla velmi obohacující. Poznali by nové kamarády, naučili se respektovat určitá pravidla, zažili pocit úspěchu a naučili se vyrovnávat s prohrou.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Více radostí a méně starostí pro Tea a Samíka

Devítiletá dvojčátka Teo a Samík jsou fajn kluci, kteří opatrují svojí maminku jako oko v hlavě. Ví, že se po autonehodě necítí nejlépe a že ji občas přepadá smutek, a tak se jí snaží dělat jenom radost. Kluci jsou skromní a moc toho nechtějí. Uvědomují si, že si maminka spoustu věcí nemůže dovolit.

Maminka svá dvojčátka vychovává sama, protože táta od nich odešel dřív, než se kluci narodili. Vůbec se o ně nezajímá. Výživné sice platí, ale na jejich výchově se podílet nechce. Klukům tak chybí mužský vzor, který by ale mohli najít na trénincích fotbalu. Maminka si moc přeje, aby se kluci více začlenili do klučičího kolektivu stejně starých dětí a našli si nové kamarády. Na fotbale by si také užili spoustu legrace a nových zážitků. Bohužel jim ale fotbalový kroužek nemůže sama zaplatit. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě