Gábince na kroužek aerobiku a příměstský tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příměstský tábor aerobiku a kroužek aerobiku na jedno pololetí

Obrázek daru
Markéta  Halaštová, DiS.
Patron příběhu

Markéta Halaštová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Gábinku znám 2 roky, a to díky spolupráci terénní asistenční služby s její maminkou. Gábinka teď úspěšně ukončuje 1. třídu. Škola ji baví, nejvíc se ale vždycky těší na své spolužáky. Protože je docela živá, maminka ji ve škole přihlásila na kroužek aerobiku. V prvním pololetí měla děvčata trénink 1x týdně, ve 2. pololetí už 2x týdně. To aby se dobře připravila na závěrečné vystoupení pro rodiče na konci školního roku. Vystoupení už proběhlo a Gábinka zacvičila celou sestavu bez jediné chyby. Maminka na ni byla moc pyšná. Aby ale Gábinka mohla kroužek aerobiku navštěvovat dál, je potřeba ho zaplatit. V létě by se také ráda zúčastnila příměstského aerobik tábora společně se svými kamarádkami. Protože se o ni ale maminka stará sama (od Gábinčina otce musely odejít, protože byl agresivní), nemá na úhradu kroužku a tábora dostatek peněz. Proto se rozhodla požádat o pomoc vás. Díky vaší podpoře by Gábinka mohla zažít hezké prázdniny společně se svými kamarády, nacvičit novou choreografii a užít si spoustu her, soutěží a výletů. A v novém školním roce pak roce pokračovat ve sportu, který má moc ráda.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh Gábinky, která má ze všeho nejraději aerobik

Sedmiletá Gábinka půjde v září do 2. třídy. Ve škole se jí líbí, domů mi nosí skoro samé jedničky. Je veselá a přátelská a spolužáci si ji moc oblíbili. Myslím si, že do školy chodí tolik ráda hlavně kvůli nim. Gábinka také pravidelně navštěvuje kroužek aerobiku a strašně ji to baví. Moc by si teď přála se o prázdninách zúčastnit příměstského tábora, kde by aerobik mohla cvičit od rána do večera. Bohužel však momentálně není v mých finančních možnostech jí tábor zaplatit.

Gábinku totiž vychovávám sama. Od jejího otce jsme musely odejít, protože hodně pil a byl agresivní. Nakonec byl odsouzen za domácí násilí a nyní je už 3. rokem ve vězení. Posílá mi sice 500 korun výživné, které mu určil soud, to ale nestačí ani na pokrytí kroužku aerobiku. Snažím se Gábince dopřát vše, co potřebuje a co jí dělá radost, po úhradě nájmu, energií, potravin a nezbytných školních potřeb mi už ale na nic jiného nezbývají peníze.

Gábinka má aerobic moc ráda a cvičení ji ohromně baví. Má za sebou už 2 vystoupení a musím říct, že jsem na ni nesmírně hrdá. Proto vás moc prosím o pomoc. Nechci, aby se kvůli tomu, že máme málo peněz, musela vzdát svého oblíbeného sportu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě