Gustíkovi a Štěpánkovi na palandu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu s matracemi; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Jana  Škaloudová
Patron příběhu

Jana Škaloudová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Gustík a Štěpánek jsou malí raubíři, které jsem poznala v rámci výkonu svého povolání. Jejich rodina se nedávno přestěhovala do nového bydlení a já jsem za ně moc ráda. Se stěhováním se však pojí velké náklady a rodičům nyní nezbývají peníze na pořízení postelí pro chlapce, proto společně žádáme o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,698 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých synků

Jsem mladou maminkou tří dětí. Gustík a Štěpánek chodí do školky, nejmladšímu Jarouškovi je teprve rok a půl. Nedávno se naše rodina přestěhovala a já jsem za to moc ráda. Předtím jsme žili na vesnici s nedostatečnou dopravní obslužností, takže bez auta byl pro nás problém se kamkoli dostat. Partner si navíc našel novou práci, a z toho mám ještě větší radost. Konečně na tom snad budeme finančně lépe.

Výdaje spojené se stěhováním jsme zvládli, bohužel nám ale nezbyly peníze na vybavení dětského pokoje. Gustík se Štěpánkem zatím mají provizorní postele, které už mají nejlepší časy za sebou. Rádi bychom jim pořídili nové, kvalitní, bohužel na ně ale nemáme peníze, a tak jsme se rozhodli požádat o pomoc vás.

Věřím, že jednou budeme i my schopni pomoci někomu jinému v nesnázích.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě