Gymnastický kroužek pro Alenku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek gymnastiky na pololetí; dar zajistí The Little Gym

Obrázek daru
Mgr. Zdislava  Bílá
Patron příběhu

Mgr. Zdislava Bílá

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Alenkou a její maminkou se potkávám v rámci svého zaměstnání sociální pracovnice od roku 2015. Alenka je šikovné děvče, ve škole má dobrý prospěch a zajímá se o spoustu věcí.

I přes tíživý finanční stav, z velké části zaviněný nepravidelným přispíváním otce, se maminka snaží pro svou dceru zajistit vše potřebné. Přestože pracuje (je učitelka v MŠ), není v jejích silách, aby našetřila na kroužek gymnastiky. Pro Alenku by možnost docházet na pohybový kroužek znamenala být v mezi kamarády, aktivně trávit čas a necítit sociální znevýhodnění.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,070 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o gymnastickém snu své Alenky

Se svou dcerou Alenkou bydlím na ubytovně pro samoživitele. Jsem na vše sama, mí rodiče již zemřeli. Občas mi pomáhají starší děti, Alenčini sourozenci, kteří jsou již dospělí a nežijí s námi.

Moje Alenka je šikovná holčina, ve škole jí to baví a učení jí jde dobře. Jsem tomu moc ráda, protože odchod otce, naše stísněné bydlení a finanční potíže mají za následek Alenčiny neklidné stavy. V loňském roce odborníci u Alenky shledali podezření na ADHD a potýkala se s neurologickým onemocněním oka (šilháním).

Alence dělá velmi dobře pohyb, a touží po kroužku gymnastiky. Tam by mohla odbourat přebytečnou energii a užívat si společnosti kamarádů. Zápisné je ale pro mě jako samoživitelku nad mé finanční možnosti, a proto jsem se odhodlala poprosit o pomoc vás. V minulosti již byla Alenka díky vaší podpoře například na letním táboře. Jakékoliv pomoci si moc vážíme a děkujeme že pomáháte vykouzlit dětský úsměv a spokojenost.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě