Hedvice na speciální letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní reedukační pobyt pro děti s poruchami učení a chování

Obrázek daru
Světlana Drábová
Patron příběhu

Světlana Drábová

vedoucí zájmové činnosti

Komentář patrona

Hedvika je osmiletá holčička, která má poruchu učení. V loňském roce absolvovala dětský tábor pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami, který jí velice pomohl. V letošním roce by ho ráda absolvovala znovu, ale rodina se ocitla ve finanční tísni a nemůže tudíž pobyt Hedvice zaplatit. Prosíme proto o příspěvek na tento tábor, aby mohla Hedvika udělat další pokroky. Děkujeme.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Hedviky, která má poruchu učení

Mé dceři Hedvice je osm let a je to umělecká dušička. Ráda kreslí a tančí. Ve škole to ale bohužel tak slavné není, ale ne její vinou. Porod byl těžký, protože mi lékaři zjistili cukrovku a špatnou plodovou vodu, ale naštěstí se dcera narodila zdravá. Po pár letech ve škole jí ale zjistili poruchu učení, což ji hluboce zasáhlo a potřebuje proto neustálou pomoc a péči.

Není to jednoduché. Během učení je Hedvika v křeči a je velmi těžké jí v tomto stavu jakkoliv pomoci. Děláme ale všechno pro to, aby tuto poruchu zčásti odbourala. Velmi jí v tom pomohl letní reedukační pobyt, který je zaměřený na děti s poruchami učení. Nesmírně se jí ulevilo a práce s ní je teď mnohem snazší. Protože vidím její pokroky, ráda bych ji na tento pobyt poslala letos znovu, ale protože jsem na mateřské dovolené s mladším synem, nemám tolik peněz nazbyt. Žádám proto o pomoc touto cestou a budu ráda za jakýkoliv příspěvek. Hedvice by to nesmírně prospělo.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě