Hipoterapie a plavání pro Isabelku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hipoterapii (1h měsíčně) a kroužek plavání (1h měsíčně)

Obrázek daru
Jarmila  Cibulková
Patron příběhu

Jarmila Cibulková

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Isabelka je devítiletá holčička, která navštěvuje 3. ročník speciální základní školy z důvodu jejího vývojového opoždění. Žije s maminkou a starším bratrem ve skromném rodinném domku. Otec s nimi nebydlí a bohužel ani neplní svoji vyživovací povinnost. S rodinou náš odbor péče o děti spolupracuje již tři roky a podporuje maminku v jejích rodičovských kompetencích. Maminka chce Isabelce dopřát aktivity pořádané školou nad rámec výuky - např. hipoterapii nebo plavecký kurz, bohužel si ale takový výdaj nemůže dovolit. A tak prosí o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Isabelky, jejíž maminka se nachází ve finanční tísni

Isabelka je společenská a milá dívka, vždy ochotná pomoci ostatním. Moc ráda maluje a hraje společenské hry, miluje koně a plavání. V rámci speciální školy, kterou navštěvuje už třetím rokem kvůli lehké mentální retardaci, má možnost chodit na plavání a hipoterapii (terapie s využitím pohybu koně) a obojí si moc užívá. Koně ji uklidňují, ráda se o ně stará a jízda na nich jí pomáhá s procvičováním rovnováhy a stability. Ve vodě se zase pořádně vyřádí.

Maminka by jí plavání i další hipoterapie znovu ráda dopřála, v rodinném rozpočtu se na to ale nenajdou peníze. Isabelčin tatínek, který s rodinou nežije, bohužel neposílá výživné, a maminka kromě Isabelky vychovává ještě staršího syna. Finančně to tak pro ni není snadné. Pojďme jí proto s úhradou plavání a hipoterapií pro Isabelku pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě