Hodiny hry na keyboard a flétnu pro Libušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole na školní rok 2019/2020 – hra na keyboard a flétnu

Obrázek daru
Mgr. Drahomíra  Venkrbcová
Patron příběhu

Mgr. Drahomíra Venkrbcová

vedoucí Poradny pro ženy a dívky

Komentář patrona

Libuščinu maminku jsem poznala v Poradně pro ženy a dívky, kam nějaký čas docházela. Vyrovnávala se totiž s tím, že se po narození nejmladší dcerky její rodina rozpadla. Maminka se se svými třemi dcerkami musela odstěhovat a dost se uskromnit. Stále však dbá na to, aby děvčátka měla vše potřebné a navíc se mohla rozvíjet v hudebních a tanečních kroužcích. Udržet je v kroužcích je však pro ni finančně nesmírně náročné. Proto se rozhodla požádat o pomoc se zaplacením hodin hry na flétnu a keyboard v základní umělecké škole, kam Libuška pravidelně dochází. Pojďme ji společně podpořit.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcerky, která se snaží vyrovnat s komplikovaným rozvodem svých rodičů

Dvanáctiletá Libuška žije se mnou a se svými dvěma sestřičkami. Má velké hudební nadání a navštěvuje základní uměleckou školu, kde hraje na keyboard a flétnu. Je moc šikovná a jednou z ní třeba bude velká umělkyně. Aby ale mohla do ZUŠ docházet i v příštím školním roce, musím uhradit školné ve výši 6 400 korun, což si bohužel nemohu dovolit.

Libuščin otec s námi nebydlí, s děvčaty se však vídá. Rozvodové řízení se ale táhne už 5 let a zatím nebere konce. Těším se, až to bude za námi, otec mých dcer ale neustále podává nové a nové návrhy, čímž se všechno jenom protahuje. I když pracuji, po úhradě výdajů za advokáta, soudy, nájemné a potraviny mi už nezbývají žádné peníze. Proto jsem se rozhodla poprosit vás o pomoc se zaplacením školného v ZUŠ pro svoji Libušku na příští školní rok.

Libuška je citlivá a samozřejmě vnímá, co se děje. Její otec se o mně navíc nevyjadřuje zrovna lichotivě, což ji trápí. V hlavě má z toho všeho zmatek. Naštěstí může hrát na své milované hudební nástroje, které jí pomáhají překonávat vše nehezké. Kdyby na hodiny hry na keyboard a flétnu nemohla chodit, zhroutil by se jí celý svět. Proto bude nesmírně vděčná za vaši finanční pomoc.

P. S. Jméno dítěte v příběhu není skutečné, náš příběh ale skutečný je.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě