Hokejová výstroj pro malého brankáře Domču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

brankářskou výstroj - betony, lapačku, vyrážečku, brankářskou masku, kalhoty a hokejku; dar zajišťuje Šťastný - HOKEJ s.r.o.

Obrázek daru
Slavoj  Raszka
Patron příběhu

Slavoj Raszka

rodinný přítel

Komentář patrona

Malého Domču znám od jeho narození. Jsem přítelem jeho rodičů a zároveň pastorem Církve bratrské, kterou navštěvují. Domča je nadšený do hokeje a bezesporu má i velký talent. Poctivě trénuje a každý víkend má dva tréninky – první s přípravkou a druhý s hokejisty první a druhé třídy. Na druhém tréninku se připravuje na úlohu brankáře. Aby ale mohl své brankářské dovednosti posilovat, potřebuje brankářskou výstroj v ceně 13 350 korun. Jeho rodiče však v tuto chvíli nejsou schopni dát takovou částku dohromady. A protože by byla škoda, kdyby nelehká finanční situace zabránila Domčovi věnovat se sportu, který miluje, obracím se společně s jeho rodiči na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,350 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Domči, který nadevše miluje hokej

Pětiletý Domča je aktivní kluk, který chvilku neposedí. Už je to nějaký čas, co si zamiloval hokej a rozhodl se, že z něj bude druhý Dominik Hašek, a tak ho maminka přihlásila do hokejové přípravky. Domča si tréninky moc užívá a nedávno ho trenéři dokonce konečně postavili do brány! A když mu poprvé půjčili lapačku a vyrážečku, samým štěstím zapomněl, se kterou skupinou vlastně trénuje. Je ochotný zůstávat i 3 tréninky po sobě a trénuje i doma na chodbě. Hokej má prostě v sobě.

Domča bydlí s maminkou, tatínkem a dvěma sourozenci. Rodina má za sebou těžké časy, všechno ale překonali a věří, že teď už bude jen dobře. Protože si ale maminka nese dluhy z minulosti, které poctivě splácí, je rodinný rozpočet hodně napjatý a na některé věci a potřeby nejsou peníze.

Domča nyní potřebuje brankářskou výstroj, bez které nemůže pořádně trénovat ani se účastnit zápasů. Maminka se snažila potřebnou výstroj vypůjčit, v Domčově velikosti ale žádnou nikde nemají. Rozhodla se proto obrátit na Patrona dětí s žádostí o pomoc. Její malý brankář hokejem žije, a kdyby nemohl hrát spolu se svými spoluhráči, přišel by o to jediné, co má upřímně rád.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě