Honzíkovi na léto plné zážitků

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní dětský tábor

Obrázek daru
Eva Kostrůnková
Patron příběhu

Eva Kostrůnková

učitelka

Komentář patrona

Honzík je dvanáctiletý chlapec, kterého znám už několik let. Je to milý a usměvavý kluk. I přes své vážné onemocnění si stále udržuje dobrou náladu. Honzíka jsem učila v předmětu reedukace, který je zaměřen na nápravu a především pomoc dětí s poruchou učení a ADHD. Kromě cukrovky má také diagnostikovanou dyslexii a dysortografii. V létě by rád odjel na dětský tábor, kde by si našel nové kamarády a v září mohl svým spolužákům popsat, co všechno zažil. Rodina je na tom však finančně špatně a nemůže si dovolit tábor Honzíkovi zaplatit.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví Honzíkův příběh

Honzík je hodně živý kluk, laskavý, hodný, kamarádský a ochotný pomáhat, kde je to potřeba. Rád jezdí na koloběžce, kreslí a plave.

Je to velmi šikovný kluk, který se ve škole moc snaží, a to i přes své poruchy učení. Je dyslektik a dysortografik. K tomu ještě trpí cukrovkou, v důsledku čehož si musí čtyřikrát denně aplikovat inzulín.

Velkou radost by mu udělalo, kdyby mohl v létě odjet na dětský tábor. Bylo by to pro něj krásné zpestření a mohl by díky tomu i alespoň na chvíli potlačit myšlenky na své onemocnění. Bohužel na tom nejsme finanční nikterak dobře a nemůžeme si tak tábor dovolit. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě