Hygienické potřeby a dětská výživa pro Irenku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Marcela  Fritschková
Patron příběhu

Marcela Fritschková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Irenčinými rodiči se znám už nějaký čas a myslím si, že jsme velmi dobří přátelé. Irenka je nejmladší ze 7 dětí a je miláčkem všech. Finančně na tom však rodina není nejlépe. Musí vyžít z tatínkova platu a z maminčina rodičovského příspěvku, což není snadné. Proto budou vděční za vaši pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,368 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí rodiny

Maličká Irenka se narodila v listopadu loňského roku. S manželem jsme další dítě neplánovali, přece jen jsme jich měli už 6, z toho 2 dospělé, dnes jsme ale moc rádi, že Irenku máme. Je to naše sluníčko a její sourozenci ji milují.

I když jsme za velkou rodinu moc rádi, finančně to pro nás není snadné. Já jsem doma s Irenkou a manžel pracuje jako výpravčí. Oba se moc snažíme, ale z jednoho příjmu a rodičovského příspěvku zvládneme poplatit jen to nejnutnější. Na nic dalšího nám už peníze nezbývají.

Proto bychom vás chtěli poprosit o příspěvek na hygienické potřeby a dětskou výživu. Díky vašemu příspěvku bychom totiž mohli ušetřit nějaké peníze a zaplatit našim školou povinným dětem například školní obědy.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě