společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Hygienické potřeby a dětská výživa pro Matyáška

Zpětná vazba

Matýsek jásá! Tolik dobrot a taky plínky!

Krásný den, jménem Matyáška i projektu Patron dětí bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za Váš finanční dar na pomoc příběhu: Hygienické potřeby a dětská výživa pro Matyáška Dvouletý Matyášek žije s maminkou a bráškou.

Číst dále ⟶
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Mgr. Martina Krejčířová
Patron příběhu

Mgr. Martina Krejčířová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Matyáškova maminka je klientkou Občanské poradny a poradny pro dlužníky. Spolupracuje s námi při řešení své nepříznivé sociální situace. Rodině jsme poskytovali humanitární pomoc jednak formou potravin, a také formou pomoci nákupu kočárku a postýlky pro Matyáška. Matyášek bydlí s maminkou a starším bratrem v pronajatém bytě. Jeho otec neuznal otcovství, o dítě se nezajímá a nepřispívá na něj. Maminka je tak na obě děti sama. V současné době je na rodičovské dovolené a pořizování plenek, sunaru a dalších věcí je pro ni nesmírně nákladnou záležitostí. Díky vašemu finančními daru se však finanční zátěž rodiny sníží a Matyášek bude mít zajištěny základní životní potřeby, jako je potřeba jídla a hygienických potřeb.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,503 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh mrňouska Matyáška

Dvouletý Matyášek bydlí se svojí maminkou a šestiletým bráškou v pronajatém bytě. Maminka je na své syny sama, tatínek se o ně nezajímá a výživné bohužel také neposílá. Maminka se snaží Matyáškovi i jeho bráškovi pořídit vše potřebné, čím starší ale kluci jsou, tím náročnější to pro ni je.

Protože je maminka nyní závislá jen na rodičovském příspěvku, potřebovala by pomoci s nákupem hygienických potřeb a dětské výživy pro Matyáška. Díky vašemu finančnímu příspěvku by mohla ušetřit nějaké peníze a staršímu synkovi kupříkladu uhradit kroužek nebo obědy ve škole. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Rodiny v nouzi
Zbývá 13 hodin
Rodiny v nouzi
Zbývá 2 dny
Rodiny v nouzi
Zbývá 2 dny