Hygienické potřeby pro Fredíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
MUDr. Veronika Šípová
Patron příběhu

MUDr. Veronika Šípová

lékařka

Komentář patrona

Fredík se svou sestřičkou chodí do naší dětské ordinace, je to opravdu sluníčko a velká voda v jednom. Péče o obě děti je pro maminku momentálně dost zátěžová a příspěvek by mamince velmi situaci ulehčil. Darem v podobě hygienických potřeb by se značně ulevilo rodinnému rozpočtu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,674 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Fredíka

Fredík je veselý malý kluk, který má moc rád autíčka, rád si hraje se sestřičkou a rád papá. Je poslušný, i když divoký, ale jelikož má starší sestřičku, která je nemocná a nedávno byla na operaci, téměř všechna síla a finance se opírají o postarání se o ni a Fredík je, tak říkajíc, na druhé koleji. I když je tak veselý a radostný, že je mi to líto. Jsem máma obou dětí a díky tomu, že s Fredíkem nejsou vůbec žádné problémy, tak vydrží ve všem ustoupit situaci. Dává mi radost a sílu a jediné, co chce, je hrát si a jíst. Sní vše, co mu alespoň jídlo připomíná. Plyšové ovoce, plastové zvířátka, obaly od sušenek, nálepky z konzerv a tak. A rád čurá do plenek, i když na nočníku mu zpíváme já i dcera a nosíme mu hračky. Fredík je pro mě zárodek opory pro život. Vím, že když ráno vstanu, vyjde slunce, i kdyby pršelo. Májinka je květinka, na kterou svítí.

Vzhledem k tomu, že na tom finančně nejsme dobře a dceřina rekonvalescence vyjde měsíčně na nemalé peníze, nezbývá pomalu na základní potřeby. Proto bych ráda touto cestou požádala dárce o příspěvek na nákup hygienických potřeb pro Fredíka. Moc děkuji všem.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě