Hygienické potřeby pro Páťu s atopickým ekzémem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, vlhčené ubrousky a speciální tělová mléka pro atopickou pokožku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Kateřina  Ptáčková
Patron příběhu

Kateřina Ptáčková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Patriček je roční chlapeček s atopickým ekzémem a intolerancí na mléčné výrobky. Jeho maminka proto musí zvláště pečlivě vybírat jídlo, které mu připravuje, a nakupovat speciální kosmetiku vhodnou pro jeho atopickou pokožku. Na péči o Páťu je ale sama, a tak to pro ni není finančně vůbec snadné. Proto bude velmi vděčná za příspěvek na plenky, vlhčené ubrousky a speciální tělové mléko.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,493 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého nemocného Páti

Páťa (1 rok) je můj malý čertík. Rád si hraje s autíčky a kostkami a baví ho učit se novým věcem. Všechno ho ohromně zajímá a ledasco chce vyzkoušet. Je to můj zvídavý šikula.

Páťa to ale nemá v životě snadné. Má alergii na laktózu, takže mu kupuji speciální bezlaktózová mléka, sužuje ho atopický ekzém a skolióza. Všechny jeho zdravotní problémy řeším s lékařem a doufám, že se časem podaří jejich projevy zmírnit.

A proč vám to vlastně vyprávím? Ráda bych vás touto cestou požádala o příspěvek na speciální tělová mléka a šampony, které neškodí Páťově atopické pokožce. O Páťu se totiž starám sama a finančně nákladnější kosmetiku si nemůžu dovolit. Zároveň budu moc vděčná za příspěvek na plenky a vlhčené ubrousky, kterých máme obrovskou spotřebu.

Věřím, že se mi časem podaří překonat náročné období a budu schopná vše zvládat sama. Nyní ale potřebuji pomoc. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě