Hygienické potřeby a výživa pro malou Vanessku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby a dětskou výživu

Obrázek daru
Kateřina Cékrová
Patron příběhu

Kateřina Cékrová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Vanessčinu maminku Zuzku znám spoustu let. Od základní školy jsme hodně dobré kamarádky a tato dívka měla opravdu těžké dětství. O to víc mi záleží na tom, aby nelehké dny nemusela prožívat její dcera Vanesska. Je to krásná holčička a zaslouží si slušné zázemí. Rodiče ji milují, po finanční stránce ji však nejsou schopni dopřát základní věci. Zuzka doufá, že pomoc v těžkých životních chvílích najde právě zde.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,368 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh dcerky Vanessky

Malá Vanesska je zvídavá holčička, která je na tomto světě teprve pár měsíců. Ráda se chová a kouká po okolí. Seznamuje se s novými věcmi a já bych ráda její cestu za poznáním ulehčila. Bohužel nás postihla těžká situace a finance u nás v domácnosti chybí. Nemáme tak peníze na plenky, výživu pro Vanessku, i na základní potraviny.

Můj partner a zároveň tatínek Vanessky je v insolvenci, já sama jsem se ocitla v dluhové pasti a kvůli exekuci nám nezbývají skoro žádné peníze. Nechci, aby má dcerka vyrůstala v takových podmínkách, ráda bych jí poskytla věci, které mají i ostatní děti v jejím věku, jako třeba hrací deku anebo kolotoč nad postýlku.

Snažíme se s penězi vyjít, přesto dcerce nemůžeme dopřát vše, co bychom rádi. Žádám proto touto cestou o jakýkoliv příspěvek, který nám ulehčí nákup plen, umělé výživy a dalších věcí pro správný vývoj dítěte nezbytných. Vanesska tak bude moci i nadále zůstat spokojenou holčičkou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě