Intenzivní rehabilitace pro Nicoláska

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

třítýdenní intenzivní rehabilitace; dar zajišťuje Neurorehabilitační klinika AXON

Obrázek daru
Jana Rázková
Patron příběhu

Jana Rázková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jsem dlouholetá rodinná přítelkyně a Nicoláska znám už od jeho narození. Z důvodu předčasného porodu si prošel mnoha operacemi a s nimi spojenými komplikacemi. Přes to všechno je to velký bojovník a statečný kluk. Věřím, že intenzivní terapie na klinice AXON je jednou z mála šancí, které by mu pomohly se postavit na vlastní nohy.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 12000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh svého syna Nicolase, který trpí dětskou mozkovou obrnou

Nicolasovi je jedenáct let a je to skvělý človíček, který nám všem svým srdcem hodně obohatil životy. Bohužel se narodil předčasně a prvních sedm měsíců musel strávit na neonatologickém oddělení, kde prodělal krvácení do mozku třetího stupně. Trpí dětskou mozkovou obrnou a kvůli třinácti operacím má epilepsii a výrazně omezenou mobilitu.

Potřebuje péči každou hodinu, každý den. Je na vozíčku, ale je schopen se pohybovat po čtyřech nebo se plazit. Sám se ale nenají, ani nenapije, ani si nedojde na záchod. Kvůli epilepsii potřebuje speciální bezsacharidovou dietu a vitamíny. Navštěvuje speciální školu a absolvuje tři až čtyři fyzioterapie a ergoterapie týdně. Všechno s manželkou hradíme sami a děláme pro syna maximum.

Nadějí pro něj jsou třítýdenní intenzivní rehabilitace na neurorehabilitační klinice AXON. Po konzultaci s paní primářkou bylo konstatováno, že je naděje, že by byl Nicolas jednou schopen samostatné chůze! Rehabilitaci ale nehradí pojišťovna a je pro nás finančně příliš náročná. Moc bychom si ale přáli, aby Nicolas udělal sám pár kroků. Požádali jsme proto o pomoc Patrona dětí a za jakýkoliv příspěvek upřímně děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě