Intenzivní rehabilitační pobyt pro Staníka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

intenzivní rehabilitace TheraSuit Pegas na 4 týdny; dar zajišťuje ARMANDI THERAPY CLINIC

Obrázek daru
Petra  Nozarová
Patron příběhu

Petra Nozarová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Staníkovu maminku znám už 14 let. Staník se narodil předčasně s dětskou mozkovou obrnou a já jsem s ním od počátku prožívala jeho nelehký život. Dnes je ze Staníka usměvavý a chytrý kluk, který chodí do běžné školky, kde má k sobě asistenta. Trápí ho, že oproti jiným dětem nemůže chodit, usilovně ale cvičí a pořád mluví o tom, že jednou bude běhat jako normální kluk. Tento sen se mu může splnit s pomocí intenzivních rehabilitačních pobytů, které jsou však nesmírně nákladné. Pojďme mu na jeden takový přispět.

Společně jsme vybrali
celou částku 65,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Staníka, který se pere s následky dětské mozkové obrny

Čtyřletý Staník přišel na svět už ve 26. týdnu. Od prvního nádechu musel bojovat o svůj život a já jsem nesmírně šťastná, že to nevzdal a je tady dnes se mnou. Životem si ale nese dětskou mozkovou obrnu, kvůli které zatím sám nesedí ani nechodí. Je to však můj smíšek, což nám dost usnadňuje pravidelné cvičení a rehabilitování. S úsměvem na rtech jde totiž všechno lépe.

V červenci roku 2018 Staník poprvé absolvoval měsíční rehabilitační pobyt. Z výsledků jsem byla nadšená, proto se na konci loňského roku tento pobyt zopakoval. Díky intenzivním rehabilitacím se výrazně zlepšila Staníkova pohyblivost, s oporou nábytku se už dokáže postavit, pokouší se posadit.

Staník má podle lékařů velkou naději na to, že jednou bude chodit. Aby se však z naděje stala skutečnost, musí intenzivní rehabilitační pobyt absolvovat několikrát do roka. Protože se ale o syna starám sama, nemůžu si dovolit opakovaně hradit 65 000 korun, což je cena jednoho pobytu. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Věřím, že společně Staníka postavíme na nohy.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě