Invalidní vozík pro Domču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

invalidní vozík

Obrázek daru
Bc. Daniela  Sršňová
Patron příběhu

Bc. Daniela Sršňová

pracovnice Oblastní charity Kutná Hora

Komentář patrona

V rodině Dominika pracuji jako poradkyně rané péče. Dominik je velmi šikovný, komunikativní a zvídavý kluk. V září půjde do přípravného stupně speciální školy. Bude potřebovat speciální pomůcky. Rodině by velmi pomohlo, kdyby Dominik dostal jakoukoliv finanční podporu pro svůj speciální invalidní vozík. Dominikovi vozík pomůže být co nejmobilnější a samostatný a bude se moci pohybovat, jak jen to bude možné. Rodina se o Dominika velmi hezky stará a budou vděčni za cokoliv.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,899 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Domči

Dominik miluje hraní s autíčky a stavebnicemi, má rád žlutou a zelenou barvu. Také rád tráví čas se svou babičkou a dědečkem. Má vrozené neurologické onemocnění, které postihuje centrum rovnováhy a koordinace pohybů. Má atrofii mozečku (zmenšení všech částí), což mu znemožňuje pohyb, není schopen samostatné chůze v prostoru. Dominik je schopný pohybu jen po kolenou tedy jen leze nebo se postaví pomocí pevné opory. K jeho základní diagnóze jsou přidruženy ještě lehká mentální retardace a svalová dystrofie. Dominik je velký bojovník s velkým, laskavým srdcem. Krásný, hodný, usměvavý kluk, který se raduje z každé změny a z nových věcí, které se naučí.

Velmi by mu pomohl invalidní vozík, díky kterému by se stal mnohem mobilnějším. Bohužel je velmi nákladný, a proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Děkuji všem dárcům.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě