Jáchymovi na krásné prožití letních prázdnin

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní příměstský tábor

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice od roku 2017 v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se je podpořit v jednotlivých krocích směřujících k její celkové spokojenosti. Rodina žije v městském bytě se základním vybavením. Na výchově a péči se podílí pouze matka, která musí zvládnout výchovu tří dětí. Matka nemůže pracovat, jelikož se stará o Jáchyma. Snaží se ale aktivně zapojovat do akcí pořádaných Speciální základní školou Chrudim. Rodina nemá dostatek finančních prostředků, aby mohla matka dopřát všem svým třem dětem tábory. Jáchym začal docházet do Spolku nektar. z.s., kde by matka chtěla, aby se zúčastnil příměstského tábora.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,875 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Jáchyma

Jáchymek je veselý chlapeček, ale od narození se potýká s nejrůznějšími problémy. Během porodu došlo ke komplikacím a Jáchymek na svět přišel císařským řezem. Během prvních šesti měsíců jeho života u něj lékaři diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu, poruchu růstu a vývoje, srdeční problémy. Později se přidala ještě epilepsie. Začala jsem s ním rehabilitovat a pravidelně navštěvovat ordinace různých specialistů. Jáchymek má za sebou několik operací a další nás čekají. Jáchymek je velice neklidné dítě a musí být pod neustálm dohledem. Rovněž není schopen sám rozpoznat nebezpečí. Veškerou péči věnuji Jáchymovi, chtěla bych, aby poznal i nové kamarády a jiné prostředí v rámci Spolku Nektar, z.s., kde by se mohl zúčastnit příměstského tábora.

Kromě něj vychovávám ještě další dvě děti. Jsem samoživitelka a finance v naší domácnosti chybí. Tábor si tak nemohu dovolit ze svých prostředků zaplatit. Proto se obracím s žádostí o pomoc na Patrona dětí. Budu vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě