Jarouškovi na dětskou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Jana  Škaloudová
Patron příběhu

Jana Škaloudová

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Jarouška a jeho dva brášky jsem poznala při výkonu svého povolání. Jeho rodina se nedávno přestěhovala z vesnice do města, kde si tatínek našel práci, a já jsem za ně moc ráda. Se stěhováním se však pojí velké náklady a rodičům nyní nezbývají peníze na pořízení dětské postele pro Jarouška, proto společně žádáme o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,342 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Jsem mladou maminkou tří dětí. Gustík a Štěpánek chodí do školky, nejmladšímu Jarouškovi je teprve rok a půl. Nedávno se naše rodina přestěhovala a všichni jsme z toho nadšení. Předtím jsme žili na vesnici s nedostatečnou dopravní obslužností, takže bez auta byl pro nás problém se kamkoli dostat. Nyní žijeme ve městě, kde si partner našel novou práci, tak na tom snad konečně budeme finančně lépe.

Výdaje spojené se stěhováním jsme zvládli, bohužel nám ale nezbyly peníze na vybavení dětského pokoje. Jaroušek, náš malý ďáblík, který začíná objevovat svět, nyní potřebuje postýlku, my na ni ale doma nemáme peníze. Rozhodli jsme se proto požádat vás o pomoc. Předem moc děkujeme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě