Jarouškovi naškolku v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školku v přírodě s OS Smíšek

Obrázek daru
Pavel  Karásek
Patron příběhu

Pavel Karásek

vychovatel v Občanském sdružení Smíšek

Komentář patrona

Jaroušek má se svým tatínkem, který se mu opravdu věnuje, krásný vztah. Tatínek se účastní všech našich akcí, je velmi spolehlivý a akční. Pomáhal nám také jako dobrovolník na prezentaci Smíšku na vánočních trzích. Jaroušek je ve školce velmi rád a školka v přírodě by pro něj byla velkým zážitkem. Tatínkovi už na to ale nezbývají peníze.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Jarouškovi a jeho tatínkovi, který chlapce vychovává sám

Jaroušek je velmi čilý a hravý lumpík. Má rád mašinky a všechno, co se nějak týká železnice, zajímají ho však také auta. Užívá si skládání kostek a je v tom opravdu dobrý. Je učenlivý a dobrosrdečný. Bohužel vyrůstá v neúplné rodině. Svého syna totiž vychovávám sám.

Jaroušek chodí do školky, kde je moc rád. Pravidelně spolu chodíme na různé dětské akce, které školka pořádá, občas ale vyrazíme i za jinou zábavou pro děti. Jaroušek je velmi přátelský a ve školce má spoustu kamarádů. Rád jezdí se svými tetami a strejdy ze školky na výlety a letos by se poprvé rád zúčastnil školky v přírodě v Jizerských horách. Naše finanční situace to však nedovoluje.

Ačkoliv pracuji na plný úvazek, a to ve všední dny i o víkendu, pořád to na zaplacení tohoto pobytu nestačí. Proto jsem se obrátil na projekt Patron dětí s prosbou o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě