Jasmínce na kočárek a hygienické potřeby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětský kočárek a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Naděžda  Vašková
Patron příběhu

Mgr. Naděžda Vašková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jasmínčinu maminku znám od svých 3 let. Chodily jsme spolu do školky i školy a odmala jsme velké kamarádky. S lítostí proto sleduji, jak se má kamarádka pere s nelehkým osudem. Nejvíce ze všeho si přeje vytvořit pro svoji dceru fungující domov, což se jí zatím nedaří. Holky chvíli bydlely v azylovém domě, nyní jsou u tety, která vychovává 4 děti v bytě 1+1. Tatínek je ve výkonu trestu. Moc bych si přála, aby se na ně konečně usmálo štěstí a aby se dostaly z toho nejtěžšího. Věřím, že Patron dětí a jeho dárci pomohou mamince s nákupem hygienických potřeb a kočárku, čímž jí dají šanci ušetřit nějaké peníze a začít nový život.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,321 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Jasmínky, která nemá s maminkou kde bydlet

Jasmínka se narodila v červnu loňského roku. V té době žila její maminka v azylovém domě. Jasmínky tatínek je ve vězení. Před časem bohužel vypršel čas, po který mohla Jasmínka s maminkou v azylovém domě zůstat, proto nyní putují po svých známých a přespávají, kde se dá.

Maminka pobírá rodičovský příspěvek, který však stačí pouze na plenky, hygienické potřeby a to nejzákladnější jídlo. Maminka se tak po dlouhém přemýšlení rozhodla požádat Patrona dětí o pomoc s úhradou hygienických potřeb pro Jasmínku a také kočárku. Holky hodně cestují za přáteli, u kterých přespávají, a maminka musí Jasmínku nosit v náručí. Kočárek by jí tak nesmírně ulevil.

Jasmínka je zatím malá, neuvědomuje si, s jakými těžkostmi se její maminka potýká. A maminka si teď nepřeje nic jiného, než aby jednou Jasmínka vzpomínala na hezké dětství a bezpečný domov. Díky příspěvku na hygienické potřeby a kočárek bude moci maminka našetřit nějaké peníze a o něco se přiblíží splnění svého snu o hezkém bydlení. Pojďme jí s tím pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě