Jezdecký kroužek pro Nikolku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

jezdecký kroužek s prvky hipoterapie; dar zajišťuje Ranch Calamity Jane s.r.o.

Obrázek daru
Klára  Novotná
Patron příběhu

Klára Novotná

vedoucí jezdeckého kroužku

Komentář patrona

Nikolka je kamarádka holčičky, která navštěvuje náš jezdecký kroužek. Nikolka se už dvakrát kroužku zúčastnila a moc se jí u nás líbilo, ráda by se k nám proto připojila nastálo. Maminka si ale nemůže dovolit kroužek uhradit, rodinu totiž trápí nedostatek financí. Náš kroužek je unikátní v tom, že spojuje jízdu na koních s hipoterapií, která dětem pomáhá v mnoha směrech. Děti se například zdokonalují v sociálních dovednostech, zlepšuje se jejich fyzický i psychický stav a učí se zodpovědnosti tím, že pečují o živé zvíře. S ostatními dětmi potom zažívají různá dobrodružství, smysluplně tráví volný čas a nenásilnou formou si osvojují pracovní návyky. Proto si myslím, že jezdecký kroužek s prvky hipoterapie může být pro Nikolku obrovským přínosem.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka napsala příběh svojí dcerky, která má moc ráda koně

Nikolka (9 let) je moje usměvavé děvče, které má moc rádo koně. Už dlouho kolem mě chodí a nenápadně mi naznačuje, že by se jí moc líbilo chodit do kroužku, kde by na koních mohla nejen jezdit, ale také o ně pečovat. Protože jsem ale samoživitelka se 4 dětmi, nemohu jí takový kroužek financovat.

S Nikolkou a jejími sourozenci bydlíme v obecním bytě, který máme chudě, ale účelně zařízený. Snažím se, aby každé z mých dětí mělo vše, co potřebuje, často už ale nezbývají peníze na to, co si přejí.

Nikolce by kroužek nesmírně prospěl, a to jak fyzicky, tak i psychicky. Protože jí ho nemohu zaplatit, obracím se s žádostí o pomoc na vás. Přála bych si jí jednoho dne říct, že do svého vysněného kroužku může chodit. Myslím, že by se samou radostí snad zbláznila.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě