Jitce na plenky a hygienické potřeby

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky a hygienické potřeby; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Petr Kryštůfek
Patron příběhu

Petr Kryštůfek

rodinný přítel

Komentář patrona

S maminkou malé Jitky se znám už 15 let. Pomáhal jsem jí už v době, kdy byla těhotná, a snažím se jí pomáhat i teď. Protože je na výchovu svojí dcerky převážně sama, není pro ni snadné vyjít s financemi. Proto jsem se rozhodl stát patronem jejího příběhu a poprosit vás o příspěvek na plenky a hygienické potřeby.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,287 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malé Jitky, jejíž maminka se nachází ve finanční tísni

Jsem maminkou roční holčičky Jitky, o kterou se starám sama. Její otec se o ni zajímá podle toho, jak se zrovna vyspí, a většinou ho k návštěvě dcery musím přesvědčit. Nedávno mi navíc oznámil, že ho teď chvíli neuvidíme a že ani výživné nepošle, protože se chystá na nějakou operaci. To však pro mě představuje velký problém.

Jako samoživitelka pobírám jen rodičovský příspěvek. Bydlím v bytě, který bohužel není psaný na mě, a tak nemám nárok na příspěvek na bydlení. Naštěstí mi finančně pomáhá moje maminka a babička, občas i kamarádi. Jsem jim za to moc vděčná, protože jinak bych se musela zadlužit. Bohužel, ani jejich rodinné rozpočty nejsou bezedné, proto se nyní obracím s prosbou o pomoc na vás.

Budu vám moc vděčná za příspěvek na plenky a hygienické potřeby, které mě stojí nejvíc. Předem moc děkuji.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě