Jitušce na plenky a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Iveta Slabáková
Patron příběhu

Iveta Slabáková

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

V roce 2018 podala babička malé Jitky návrh na to, aby byla vnučka svěřena do její péče. Byl to logický krok, neboť o ni pečovala už od narození, a žádosti bylo vyhověno. Jitka kromě babičky žije i s dědečkem a jejich třináctiletým synem. Babička je momentálně na rodičovské dovolené, dědeček je veden na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání. Rodina pobírá rodičovský příspěvek, příspěvek na bydlení a přídavky na děti, to však na úhradu všeho nezbytného nestačí, proto se obrací na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,646 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička vypráví příběh své rodiny

Jsme čtyřčlenná rodina, kterou tvořím já, můj manžel, náš třináctiletý syn a dvouletá vnučka Jitka, kterou mám soudně svěřenou do péče. Před vyhlášením nouzového stavu měl manžel několik brigád, o ty ale bohužel přišel. Hned se šel nahlásit na úřad práce, na podporu v nezaměstnanosti však nemá právo. A tak naše rodina žije ze sociálních dávek.

Malá Jitka ještě nosí plenky a potřebuje také kvalitní dětskou výživu. Nám ale po úhradě nájmu zůstane jen málo peněz, které nám jen tak tak vystačí na potraviny. Proto bych vás chtěla poprosit o příspěvek právě na plenky, hygienické potřeby a dětskou výživu, což nám finančně nesmírně uleví. Předem vám moc děkuji a věřím, že až tahle pandemie skončí, zase všechno zvládneme sami.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě