Julince na pravidelné taneční tréninky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tréninky tance s taneční skupinou Just Dance na 2. pololetí

Obrázek daru
Jitka  Longinová
Patron příběhu

Jitka Longinová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Julinka je velice energická, veselá a milá dívka, která moc ráda a s nadšením tančí. Chodí do tanečního kroužku latinskoamerických tanců a baví ji vystupovat před obecenstvem, takže kdykoliv je u nás na návštěvě, hned předvede, co nového se naučila. Velmi dobře znám situaci její maminky, která se sama stará o dvě dcerky a snaží se jim dopřát jen to nejlepší, ne vždy je to však v jejích finančních možnostech. Julinka se nedávno přidala k taneční skupině Just Dance, maminka jí ale nemůže uhradit tréninky na další pololetí. Protože však chce dcerku v její lásce k tanci podporovat, rozhodla se požádat o příspěvek Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své Julinky

Osmiletá Julinka je velice živá a zvídavá holčička, která by nejraději chodila do několika kroužků zároveň. Zajímá ji tanec, malování, ruční tvoření i různé sporty. Po vzoru své starší sestřičky také začíná být parádivá a často si hraje na malou dámu.

Julinka vyrůstá bez tatínka. Protože však od nás odešel, když byla ještě maličká, nemělo to na ni naštěstí negativní vliv. Pro mě jako samoživitelku ale není péče o 2 děti snadná. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, hypotéky a půjčky, nic navíc si nemohu dovolit. Julinka si naše finanční těžkosti naštěstí ještě neuvědomuje, což je jenom dobře.

Jak už jsem zmínila výše, Julinka je živá a aktivní holčička a stále zkouší nové věci. Loni začala chodit do tanečního kroužku a na začátku tohoto školního roku dokonce dostala možnost trénovat s taneční skupinou Just Dance, v níž již tančí její sestřička Emilka.

Julinka je nadšená z toho, že je součástí taneční skupiny, já si ale nemohu dovolit financovat jí ve 2. pololetí pravidelné tréninky. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a jeho dárce, kteří nám už v minulosti pomohli. Budu moc vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě