Jůlince na školu v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Jůlince je 7 let a je to milá, veselá a rozpustilá holčička. Bydlí se svojí sestřičkou a maminkou samoživitelkou. Tak jako v každé neúplné rodině s jedním příjmem je i v té jejich hlavním problémem nedostatek peněz. Myslím však, že maminka se natolik snaží, že Jůlinka ani její sestřička nepociťují odlišnost od "plné" rodiny nijak dramaticky. Samozřejmě až na nepřítomnost tatínka. To, že se maminka musí velice snažit, dobře počítat a velmi šetřit, aby vše zvládla, děvčata nevnímají. A to je dobře. Teď však maminka potřebuje pomoci s úhradou školy v přírodě.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Jůlinku čeká škola v přírodě, maminka samoživitelka na ni ale nemá peníze

Sedmiletá Jůlinka je velice živá a zvídavá holčička, která by nejraději chodila na několik kroužků zároveň. Zajímá ji tanec, malování, ruční tvoření i různé sporty. Po vzoru své sestřičky také začíná být parádivá a často si hraje na malou dámu.

Jůlinka, stejně jako její sestřička Emilka vyrůstá bez tatínka. Protože však od nás odešel, když byla ještě maličká, nemělo to na ni naštěstí negativní vliv. Pro mě jako samoživitelku není péče o 2 děti snadná. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, hypotéky a půjčky, nic navíc si nemohu dovolit. Jůlinka si finanční těžkosti zatím ještě neuvědomuje, což je jenom dobře.

Jůlinka by letos ráda jela se spolužáky na školu v přírodě. Vyzkouší si tam, jaké je to být chvilku bez maminky, a užije si spoustu legrace s kamarády. Bohužel, v tuto chvíli na úhradu školy v přírodě nemám peníze.

Patron dětí mi už pomohl Jůlince uhradit kroužek gymnastiky a školní družinu, za což jsem neskonale vděčná. Naše finanční situace je však stále hodně špatná, proto jsem se rozhodla opět zkusit své štěstí a požádat o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě