Julince na tréninky tance

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tréninky tance s taneční skupinou Just Dance na půl roku

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Julinka je osmiletá slečna, která žije se svojí sestřičkou a maminkou. Julinčina sestřička Emilka již nějakou dobu tančí v taneční skupině Just Dance a na letošním konkurzu byla do této skupiny vybrána i Julinka. Je z toho nadšená. Strašně se těší, až bude tančit ve stejné skupině jako Emilka. Obě holčičky tančí od malička a tanec zbožňují. Bohužel, maminka to má jako samoživitelka po finanční stránce velmi těžké. Po zaplacení všech potřeb a služeb spojených s bydlením jí moc peněz nezůstane. Rozhodně ne tolik, aby mohla svým holčičkám platit kroužky, školy v přírodě apod. Proto se obrací s žádostí o pomoc na Patrona dětí. Je skvělé, že takováto pomoc pro rodiny v nouzi existuje.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,950 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své Julinky

Osmiletá Julinka je velice živá a zvídavá holčička, která by nejraději chodila do několika kroužků zároveň. Zajímá ji tanec, malování, ruční tvoření i různé sporty. Po vzoru své starší sestřičky také začíná být parádivá a často si hraje na malou dámu.

Julinka vyrůstá bez tatínka. Protože však od nás odešel, když byla ještě maličká, nemělo to na ni naštěstí negativní vliv. Pro mě jako samoživitelku ale není péče o 2 děti snadná. Můj měsíční příjem vystačí pouze na poplacení nejnutnějších věcí, hypotéky a půjčky, nic navíc si nemohu dovolit. Julinka si naše finanční těžkosti naštěstí ještě neuvědomuje, což je jenom dobře.

Jak už jsem se zmínila výše, Jůlinka je živá a aktivní holčička a stále zkouší nové věci. Loni začala chodit společně se sestřičkou na tanečky a ráda by v tom pokračovala. Letos dokonce byla vybrána do taneční skupiny Just Dance, v níž již tančí její sestřička Emilka. Julinka je z toho nadšená, já si ale nemohu dovolit financovat pravidelné tréninky. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a jeho dárce, kteří nám už v minulosti pomohli. Budu moc vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě